Rustic History: найдушевніше весілля сезону

Мрієте про рустикальне весілля? У нас є для вас чудова історія для натхнення. Це було найдушевніше весілля сезону, на якому нам вдалося зробити рустік легким і піднесеним…

 

Наречені: Юлія і Вадим

Дата весілля: 12 липня 2015 р.

Локація: «Стожари», м. Збараж

Стиль: рустік

7

Наречені мріяли про незвичайне весілля
Юлія і Вадим мріяли про оригінальне стильне весілля. Своє свято вони уявляли у стилі рустік, який також ідеально вписувався в інтер’єр ресторану. Але хотіли, щоб він був у більш легкому і романтичному варіанті, щоб були яскраві акценти в кольорах і ручна робота в декорі.

Відгук нареченої:

” Насправді все було чудово!!) Дуже вдячні вашій команді за таке оформлення і атмосферу. Ви допомогли втілити мою мрію в реальність!!)))

Улянка насправді живе своєю роботою і це нереально круто!) Все продумано до найдрібніших деталей! Ми з Вадимом дуже дякуємо Вам!!!)”

8

Ліричною Rustic History зробили березові балки

В оформленні було багато традиційних для рустіка матеріалів – мішковина, лляні скатертини, мереживо… А щоб візуально «полегшити» обраний стиль, за «головне дерево» ми обрали струнку світлу берізку. Щоправда, аби дістати балки та поліна цієї красуні, нам довелося подолати безліч кілометрів, поки ми знайшли лісництво, де проводилася планова вирубка беріз…

4

Окраса церемонії – відкрите шатро

Найзворушливішим моментом на весіллі Юлії та Вадима була церемонія у збаразькому підзамковому парку. А її головною окрасою – відкрите шатро з березових стовбурів, ніжно уквітчане по кутам гортензією, трояндами, еустомою і гілочками евкаліпту.
Елегантна садова гортензія, до слова, супроводжувала усе свято – від запрошень до композицій на банкеті. І тут напрочуд вигідно зійшлися смаки нареченої та сезонність цвітіння головної квітки.

9

Президіум молодят прикрашали дзеркала

Щоб «згладити» масивний зруб ресторану, ми створили ескіз президіуму із несподіваним для рустіка поєднанням – дзеркалами. У дійсності вийшло, направду, дуже елегантно і витончено.

Легко, душевно і затишно у зону банкету також вписалося дерево побажань. Гості охоче залишали свої привітання і наприкінці весілля деревце було рясно вкрите листочками теплих слів.

2

Яскрава і п’янка Marsala створювала урочисту атмосферу

Трендовий колір 2015 року був лише в аксесуарах – букеті нареченої, бутьоньєрці і метелику нареченого, флористичних композиціях. Але його благородна глибина зробила нашу Rustic History більш урочистою і піднесеною, ніж це передбачає традиційний рустік, проте дуже вітається на такому важливому святі, як весілля.

3