Cекрети правильного вибору “Вашого” декоратора!

Ну от Ви наречена! Розпочинаєте підготовку, справ безліч, в тому числі Вам дуже хочеться красиве весілля!
Переглянуто безліч картинок, багато варіантів подобається, проте визначитись важко, ну і питання ціни також дуже цікавить! Стільки витрат попереду, але ж і весілля один раз у житті.

a9cd77ad06a7303b7a49f8c73956792e

Наступні рекомендації допоможуть Вам правильно обрати «свого» декоратора, щоб результат перевершив всі Ваші сподівання та підготовка пройшла на одному подиху, отже:

  • Для початку, перед першою зустріччю з декоратором ознайомтеся із сайтом відповідної агенції, группи в соцмережах, почитайте відгуки. Проте пам’ятайте, що відгуки поняття суб’єктивне, і що добре для одного для іншого може стати просто жахіттям).

Зверніть увагу на роботи, чи подобаються вони Вам, чи багато шаблонності. Не лякайтесь, якщо не зустрінете сотні оформлених весіль , а лише декілька проте зовсім різних і не схожих між собою. Це говорить про те, що декоратор не робить однотипних проектів, а значить працює не як всі.

  • Уважно подивіться, що на першій зустрічі Вам пропонує декоратор. Які картинки і приклади показує. Можливо пропонує зробити точну копію конкретного весілля? Тоді перед Вами явно не професіонал. Для декоратора важливим є творчий процес, і робити аналогічний декор для нього просто не цікаво.

Картинки потрібні лише для того, щоб зрозуміти Ваші смаки та вподобання. Це в подальшому допоможе дизайнеру розробити для Вас такий стилістичний проект, що сподобається і підійде саме Вам!

  • Як правило, професійний дизайнер запропонує Вам провести першу зустріч в ресторані де повинно проходити святкування. Це в першу чергу допоможе зрозуміти і виявити сильні та слабкі сторони бенкетної площадки на які варто звернути увагу. Декоратор на місці більш детально зможе запропонувати Вам відповідні варіанти оформлення, кольорову палітру, що підходить до певного закладу, а Вам буде легше їх зрозуміти і уявити!
  • 34bfeebb31ef91214d85f3c2b50177d5
  • Професійний дизайнер ніколи не скаже Вам на першій зустрічі точної вартості оформлення, так як це зробити просто неможливо. Загальний бюджет залежить від багатьох факторів та деталей, таких як кількість зон оформлення, кількості флористики і елементів декору, ціни текстилю і фурнітури та багато іншого.

На першій зустрічі Ви разом зможете визначити лише діапазон сум в межах якої декоратор запропонує Вам варіанти оформлення.

  • І найважливіше питання на яке Ви повинні дати собі відповідь – Чи приємна мені ця людина?
    Чи подобаються мені її ідеї ? Чи комфортно мені з нею? Якщо відповіді позитивні, я Вас вітаю. Ви знайшли свою декоратора!
    В процесі підготовки до весілля Ви будете проводити багато часу з своїм дизайнером, і не виключено, що в майбутньому станете близькими друзями!

Пам’ятайте , якщо Ви відчуваєте симпатію вже на першій зустрічі, то і вся підготовка пройде легко і невимушено! А Ваше весілля буде саме таким про яке Ви давно мріяли!

925b7181a625b3de861af9c4f59b676b