6 причин сказати ТАК зимовому весіллю!

Січень, Лютий та Березень найменш популярні “весільні” місяці. Зазвичай наречені обирають літньо-осінній період. Проте хочемо Вам сказати – Ви недооцінюєте зимові весілля! Є в них певна магія і затишок. Крім того такий обов’язковий в цей час аксесуар як шубка нареченої стане Вам у нагоді і після весілля.
Проте ми хочемо представити Вам основні на нашу думку переваги такого весілля, отже:

1.Сніг як прекрасна природна фотозона!

Засніжені гори та м’яко падаючі сніжинки будуть просто приголомшивим фоном на ваших весільних фото.Додайте зеленого, синього і червоного, дерев’яні та хутряні елементи і ви створите прекрасну картинку, що стане цікавою альтернативою для таких звичних при літніх весіллях парку чи саду.

0637

2.Ціна. Як правило дешевше!

У гарячий весільний сезон з червня по вересень ціни на весільні послуги зазвичай зростають, а в зимовий період ,в не сезон як Ви розумієте падають! При цьому це стосується майже всіх представників весільної індустрії, фотографів, відеооператорів, ресторанів та ін.

PBX_2234

3. Медовий місяць!

Стане дійсно медовим, адже попасти в теплі тропіки чи на Червоне море посеред зими дійсно набагато приємніше ніж влітку!

27284c7762cb58de6c195fd8fa5980ab

4.Відрізнятися від інших !

Напевне майже всі Ваші знайомі одружувалися у весняно-літньо-осінній період. І цим нікого не здивуєш Ви ж маєте можливість виділитися з загалу і відсвяткувати своє весілля не так як усі.

CayaWinfield Wedding 0017CayaWinfield wedding

5. Незвичні флористичні композиції!

Це ідеальний сезон для вічнозелених рослин і ягід (не кажучи вже про шишки). Вправний флорист може створити шедеври з цих підручних матеріалів і результат точно порадує Вас та здивує Ваших гостей!

0554

6.Ви можете собі дозволити розкішні сукні та хутряні аксесуари!

Літня наречена змушена обирати легкі сукні в яких буде зручно в спекотний день. А зимові наречені можуть вільно почуватися у закритих сукнях з важких і в той же час розкішних тканин. Додайте до Вашого образу хутряні аксесуари, шаль чи теплі рукавички, щоб зберегти тепло та мати стильний вигляд!

І пам’ятайте вибір завжди за Вами, а ми в свою чергу обіцяємо втілити Ваші мрії у життя, та створити для Вас особливе свято!