Шеббі шик, Вінтаж та Прованс! У чому різниця?

Дуже часто, ми стикаємося із нареченими ,що хочуть оформлення свого весілля у таких відомих сьогодні стилях, як Шеббі шик, Прованс та Вінтаж. І основною проблемою, що виникає на етапі визначення стилістики свята стає повне нерозуміння відмінностей між ними! Проте хочемо Вас запевнити, що вони таки існують і досить помітні! Нам також як і Вам на початку було достатньо важко розрізняти та правильно поєднувати, адже межа відмінностей достатньо тонка. У даній статті ми хочемо допомогти Вам зрозуміти та визначитись, що ж все таки Вам подобається та підходить більше)

Отже, Прованс!
Це в першу чергу екологічність всіх деталей завдяки використання натурального дерева , каміння, полотна та інших простих тканин. Органічно вписується в інтер’єр заміського будинку , де присутні балки , каміна кладка , грубі меблі та штукатурка. Якщо Ви плануєте святкування весілля у ресторані чи заміському будинку , то Прованс ідеально Вам підходить. І не забувайте про лаванду, вона повинна бути присутня у будь якому вигляді і кількостях)

CelineChristian_3

 

8iHxzaapEwo

071

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шеббі шик!

У цьому стилі використовують спеціально зістарені речі або ж дійсно вінтажні предмети меблів та декору. Крім того для Шеббі притаманні такі собі елементи як ліпнина, декоративні скриньки, ліпнина, милі ангелочки, текстиль в романтичні троянди, мереживо і навіть деколи перли. Це однозначно стиль романтичних та мрійливих натур!

05 Pink-and-white-shabby-chic-wedding-28

 

shebbi-k

 

Вінтаж!

Стиль в якому вільно поєднується сучасність із старовиною. Особливо органічно це проглядається при використанні предметів меблів та декору.

Вінтаж це не антикваріат як вважає більшість! Адже для цього стилю підійдуть предмети і 50-х років, а якщо бути точною, то вінтажні речі відносяться до першої половини ХХ століття. Must have для даного напрямку є наявність старовинних фотографій у відповідних рамах. На відміну від Шеббі тут потрібно дотримуватись дороговизни та розкоші у предметах що використовуються при оформленні.

vintage_glam_wedding_projectwedding

 

Vintage-style-wedding-idea

 

Якщо проводити паралелі між цими стилями, то неозброєним оком видно їх схожість!

Проте на противагу вінтажу, шеббі шик заперечує дороговизну та розкіш. Стиль прованс з появою Шеббі в свою чергу також став його невід ємною частиною)

Якщо підсумувати вище викладене, то хочемо виокремити наступні розбіжності:

– Шеббі шик -це ліпнина, в провансі Ви її не знайдете!

– Зображення ангелів. ІЯкщо квіткові мотиви Ви зустрінете як і в Шеббі так і в Прованс , то ангелятка притаманні тільки Шеббі.

– Меблі : в Шеббі повинні бути розкішні та старі, а в Провансі проста та селянськи

грубі.

Сподіваємось дана стаття буде для Вас корисна!

Звертайтесь до нас, і ми з радістю допоможемо Вам обрати той стиль та оформлення , що підходить Вам найбільше!