Три основні помилки майбутньої нареченої!

Дорогі наречені, ось і розпочинається активна підготовка до весільного сезону 2016! Підсумовуючи попередні роки ми виявили найбільш поширені пастки в які попадають майбутні наречені під час підготовки до свого особливого дня.


Нам дуже хочеться Вам допомогти, повірте! Звичайно всього не напишеш, і ми з радістю поділимося з Вами нашим досвідом при особистій зустрічі, адже кожне весілля унікальне , проте ми виділили найбільш гострі на нашу думку питання, які постійно виникають і потребують особливої уваги.
1eb0247200db145c37b6e253b47d8326

Отже пастка №1

Не поспішатиму, залишу замовлення декору на сам кінець, декоратори і так працюють один день, то щось мені придумають!

Те, що Ви бачите в день весілля, це результат тривалої (іноді не один місяць) кропіткої роботи цілої команди. Щоб створити ідеальне свято дизайнерам разом з працівниками треба заздалегідь все підібрати, купити, замовити, знайти необхідних підрядників, обрати кращі квіти, відшити якісний текстиль, виготовити декорації, оглянути місце проведення свята (щоб дізнатися про усі естетичні та технічні особливості майданчика), провести необхідні заміри та ще багато іншого.

Тому чим швидше Ви звернетеся до відпорного дизайнера (студії) тим більше у Вас шансів отримати саме ту картинку про яку Ви мріяли, адже оформлення це ” обличчя” Вашого весілля. Крім того попереднє замовлення може істотно заощадити витрати на декор, адже у дизайнера буде час все заздалегідь підібрати і замовити.

17507b201d115bda89c6f352bd6064a7

Пастка №2

Не бачу жодної різниці між дешевим і дорогим декором! Всі при оформленні використовують тканини і квіти!

Ви дуже помиляєтеся, якщо вважаєте, що між дорогим і дешевим оформленням практично не існує жодної різниці. Купуючи професійні послуги Ви отримуєте гарантовано позитивний результат! І навпаки при дешевих цінах великий ризик отримати зовсім не те, на що розраховували! Низька вартість може бути результатом використання дешевих матеріалів і декору поганої якості, а крім того є шанс отримати застаріле оформлення, тобто не сучасне і неактуальне на сьогодні. Для наочного прикладу просто порівняєте роботи створені фахівцями низької і вищої цінової категорії. І вам одразу стане зрозумілою різниця.

py3-kccSyZ0

 

 

 

 

rkHm0_QQp88

Пастка №3

Мене цікавить остаточна вартість за оформлення весілля!! Чому Ви не можете відразу її назвати? Ось в іншому агентстві нам зразу ж сказали конкретну ціну…

Кожна студія декору працює за Своїми стандартами. Якщо підійти до оформлення з усією належною відповідальністю, то назвати Вам остаточну ціну на першій зустрічі буде просто неможливо! Передусім декоратору потрібно знати Ваші смаки і побажання, і лише на основі цього формується концепція Вашого весілля та визначаються зони оформлення, а їх може бути декілька.

Тому лише після остаточного затвердженого проекту здійснюється його детальний розрахунок. Тобто на першій зустрічі Вам можуть озвучити лише мінімальну суму від якої потрібно відштовхуватися при оформленні тієї чи іншої зони.

Ми зовсім не претендуємо на абсолютну правильність нашої думки, це лише наше бачення ситуацій з якими ми стикаємося дуже часто!

Остання думка і слово завжди за Вами! Адже Ваше свято повинно бути неповторним та найкращим лише для Вас!

Напишіть або зателефонуйте нам, і ми радо поділимося з Вами усіма важливими секретами ідеального весілля!

shampan.decor@gmail.com

067 135 70 09