Сир?!! О так, будь ласка!

Чи можна обійти стороною такий оригінальний фуршетний стіл? Думаю ні! Навіть якщо Ви не гурман і не полюбляєте обговорювати ніжність чи пряність того чи іншого сорту сиру, Вам все таки захочеться спробувати хоч маленький шматочок, будьте певні!

tumblr_mkpep91XDd1s9ejluo1_1280

І справа навіть не в самому продукті, а в його подачі. Ви можете використати такий сирний стіл як альтернативу козацькому чи пивному. Проте, якщо Ви не готові відмовитися від класичних варіантів , то сирний може бути досить гідним і цікавим доповненням .

ff41c04a3d470f458767e7b268e42ba3До вибору сирів для Вашого весілля потрібно віднестися досить уважно як і до вибору будь чого іншого на Вашому святі. Для початку запитайтесь себе: Мені таке подобається?

Якщо Ви полюбляєте сири з достатньо простими смаками і не цінуєте насичених , то обирайте те, що Вам до смаку.

І навпаки якщо Ви розумієтесь на сирах , то Вашим гостям буде чим поласувати. Залишається лише додати трохи хліба, фруктів і довірити оформлення такого столу професіоналам своєї справи.
Ви та Ваші гості будете у захваті!

4cfa47dd20de4dc253c238f8d3b34fedHow-To-Make-a-Cheese-Wheel-Wedding-Cake-Top-Tips-from-Courtyard-Dairy-Bridal-Musings-Wedding-Blog4farm-to-table-wedding-menu-wedding-food-mirbeau-inn--spa-cheese