Огляд ресторанів м. Тернопіль – ресторан “Панорама”

Вибір ресторану на весілля та його замовлення – це перше питання, яке вирішується молодятами та їх батьками одразу ж після заручин.

Перед весільним сезоном 2015 ми вирішили провести огляд набільш популярних закладів м. Тернопіль і висловити лише нашу думку щодо можливих варіантів оформлення банкетних площадок та виїзних церемоній.

Ряд статей буде носити лише інформативний характер, жодної реклами чи антиреклами з нашого боку.

Звертаємо Вашу увагу, що ми не даємо оцінку роботи окремо взятого закладу , а лише пропонуємо стилістики та тематики, що на нашу думку підходять до того чи іншого інтер’єру.

Отже розпочинаємо. Ресторан “Панорама”

Чудове і дуже зручне місце розташування. Близько до усіх основних пунктів відвідування тернопільських молодят. РАЦС, Катедральний собор, Театральний майдан – все під рукою.
Класичний європейський інтер’єр , витриманий в одній кольоровій гаммі. Приємно здивували прекрасні панорами Тернопільського ставу.

rest-panoramaКласика – в широкому розумінні цього слова означає зразковий, типовий, характерний.
Виходячи з цього ми б не змогли запропонувати Вам стилі для яких потрібні фактурні , важкі матеріали, насичені кольори чи особливі елементи.

Легкі, повітряні конструкції , кришталь, вишуканий посуд, можливо “мереживні” ковані вироби, ось основні складові для даного інтер’єру.
При бажанні молодят, дивани та прямокутні столики можна змінити на круглі столи та нові вишукані стільці, наприклад К’яварі. (надаємо в оренду).

rest-panorama-3rest-panorama-2

rest-panorama-4Беручи до уваги насиченість та перевагу зеленого в інтер’єрі ресторану “Панорама”, вважаємо, що його можна підкреслити ніжними пастельними кольорами, або ж відтінити контрастними. Все це можна зробити за допомогою квітів, як на гостьових столах, так і на президіумі молодят.

Інтер’єр для вишуканого, традиційного весілля.