Огляд ресторанів м. Тернопіль – ресторан “Едем”

Наступним пунктом , якому ми вирішили приділити увагу став ресторан “Едем”. Достатньо відомий заклад , тернополяни знають його і полюбляють.res-edemРосташування на перший погляд не дуже зручне , проте родзинкою “Едему” є внутрішній дворик з літнім майданчиком. На нашу думку це його прикраса і дуже хороша зона на якій в теплу пору року можна розмістити фуршетні столи , Сandy bar, зробити фотозону. Крім того тут зазвичай роблять танцювальну площадку, проте знову ж таки лише при теплих погодніх умовах. При бажанні молодят на терасі можна провести виїзну церемонію.res-edem-2res-edem-3Бенкетний зал достатньо великий , дозволяє зробити євпропейську розсадку гостей, тобто окремими групами за гостьовими столами.

res-edem-4res-edem-5

Кам’яні стіни достатньо “холодні” у візуальному сприйнятті, проте такий інтер’єр дозволяє експерементувати з кольоровими палітрами та стилями. Якщо Ви вирішити оформляти весілля більш традиційно, пам’ятайте – відтінки та кольори повинні бути теплими і насиченими.

Для даного закладу на нашу думку чудово підходить такий модний на сьогодній стиль Рустік, що не здасть свої позиції і у 2015 році.

Тепла сімейна атмосфера , м’яке світло , свічки, дерев’яні елементи – все це створює відчуття чогось дивовижного.Весілля для справжніх романтиків.

res-edem-6А світлові гирлянди , що на сьогоднішній день не тільки новорічна прикраса перетворять Ваше весілля в справжню казку. На території літнього майданчику такі гирлянди будуть виглядати дуже доречно.

res-edem-8res-edem-7