Наталя і Володя

Тернопіль

Нам дуже і дуже пощастило, що поліграфію для нашого весілля робила арт-студіо ,,Шампань»! Плануючи весілля, далеко не завжди, і не все виходить так, як хотілось би. Але коли ми побачили наше запрошення ми були не просто ,,приємно враженні», воно виглядало краще, ніж я його могла собі уявити! А наскільки стає приємно коли твій друг, котрому вгодити дуже важко, і який тобі каже відкрито все в очі, коментує :,, ОГО…ТАКЕ І НЕ СТИДНО КОМУСЬ ПОКАЗАТИ!!

,,Шампань” – найкреативніше, найстильніше, зі свіжими баченнями і ідеями. З витонченим і ІДЕАЛЬНИМ СМАКОМ! Дуже відповідальні, точні і приємні в спілкуванні! Наречені ( особливо наречена:))_), готуючись до свого весілля, нервуюють дуже, шукають допомоги і навіть підтримки. Уляна, не просто сформувала бачення нашого весілля, придумала декор і стиль ( хоча, на жаль, в цей день ,шампань» оформляв інше весілля, в нас були інші декоратори(((), а навіть давала мені поради при пошитті сукні. Коли б я їй не подзвонила, підказувала мені, радила і навіть, що теж потрібно в цей час, просто заспокоювала)) Наречені, хто шукатиме кому б можна було довірити організацію ( не побоюсь так сказати)), оформлення такого важливого свята в вашому житті, не помилитесь і НЕ ПОЖАЛІЄТЕ, коли оберете ,,Шампань»!

Наталя

МИ ще раз дякуємо арт-студіо ,,Шампань» за талант, креатив і смак, за таке відношення до своєї роботи!! Ми були дуже-дуже задоволенні запрошеннями, розсадковими картками! Декор нашої післязйомки був дуже КРУТИЙ!! До сьогодні пам’ятаю довольні очі Наталі, і як довго вона про те оформлення мені розказувала:))) Рекомендуємо арт-студіо ,,Шампань»!! ЦЕ дуже круті декоратори, коли вони візмуться за ваше весілля, зможете розслабитись і довіритись професіоналам!!

Володя