Затамуйте подих! Весільні сукні, що вражають!

На написання даного посту мене надихнули мої наречені , які з кожним роком хочуть чогось незвичного і цікавого . Мене дуже радує, що дівчата прагнуть відійти від складених стереотипів та дозволяють нам втілити у життя найсміливіші задуми та ідеї, але про це згодом) Floral-Wedding-Dress

Враховуючи, що весна вже прийшла , хочу поділитися з Вами весільною тенденцією поточного року, а саме незвичними для нас весільними сукнями. Як на мене квіткові мотиви – це надзвичайно красиво і романтично. Чудові, жіночні і абсолютно оригінальні квіткові весільні наряди підходять як для поетичної натури так і для вишуканої нареченої. Таким чином незалежно від стилю, кольорової палітри, теми чи бюджету весілля , Ви будете упевненні в своїй неповторності .

Дуже сподіваюсь побачити у цьому році наречених, що кружляють у першому весільному танці в квіткових мотивах. Проте дорогі дівчата, якщо Ви все таки зупинились та такій незвичній сукні не забувайте уважно простежити за костюмом Вашого нареченого, адже в такому випадку Ваші образи повинні між собою гармонувати!

Floral-Wedding-Dressb

floralprintgown_7

 

 

 

Jennifer-Gifford6227de9512b872cd1ae2094f2a8004a7Elizaabeth-Filmore-2015-2Elizaabeth-Filmore-2015Marchesa