Декор на весілля своїми руками?

Обираючи декор на весілля багато наречених заради зменшення витрат і збереження бюджету вирішують заощадити кошти і зробити оформлення самостійно.

f08943ba6fbb1b7abecae8ebe0cc44b3

Перш ніж робити все самостійно, дайте собі відповіді на наступні 5 питань!

1. Чи вистачить мені часу? Зазвичай підготовка до весілля займає декілька місяців. Деякі ідеї Ви зможете втілити чи зробити без шкоди для власного графіку та уникнення стресової ситуації. Проте багато позицій таких як флористика, оформлення самого залу, випічка солодощів виготовляються за день два чи навіть у день весілля. І Ви просто фізично не зможете бути у декількох місцях одночасно. І нехай декор Ви зможете виготовити заздалегідь , а де гарантія того, що Ваша подруга, сестра чи дружка оформлять все так як Ви планували? У Вас в день весілля на це не буде часу.

2.Чи заощаджу я кошти? Передивляючись ціни на декор , квіти чи текстиль, майже кожній наречені здається що все це не дуже і дорого, і якщо купити все самій то вийде набагато дешевше ніж замовляти у профі. Проте за окремою ціною на певну одиницю товару завжди ще стоять невидимі додаткові витрати і ризики. Зокрема доставка, або можливість що прийде не те що ви замовляли, не тої форми, кольору або із запізненням. І всі ці додаткові витрати лягають на Вас, крім того призводять до стресової ситуації, яку знов ж таки вирішувати лише Вам. А у випадку професійного оформлення відповідними спеціалістами та агенціями всі ризики покладаються на них, Вас буде цікавити лише ідеальний результат.

3.Чи дійсно у мене вийде так як на картинці? Кожна з нас майстриня у певному напрямку. Хтось фігурально плете гачком, хтось профі з декупажу, проте чи вистачить Ваших умінь для створення усіх необхідних елементів декору? Не завжди допомагають численні майстер-класи в мережі Інтернет, адже є багато нюансів які відомі лише професіоналам у своїй сфері. І щоб їх дізнатися потрібні роки практики у відповідному напрямку.

4.Чи буде кому мені допомогти? Якщо Ви вирішили самостійно зробити 300 штук весільних запрошень не забудьте про допомогу. Проте пам’ятайте, що не завжди той хто допомагає володіє такими ж навичками і бажанням творити.

5.Чи дійсно це буде гарно виглядати на весіллі? При створенні весілля проробляється велика кількість елементів декору, для того щоб загальна картинка виглядала як одне ціле. Ви ж напевне хочете , щоб все було в єдиному стилі і тематиці. Якщо Ви впевнені в своїх силах, тоді пробуйте, проте, якщо у Вас є сумніви не створюйте собі стресових ситуацій, довірте своє весілля декораторам та насолоджуйтеся одним з найщасливіших днів у Вашому житті!