Ви сказали коханому – так! 5 найкращих порад для заручених!

Вітаємо! Ви заручені! Попереду щонайменше декілька місяців підготовки, Проте ми хочемо поділитися з Вами 5 на нашу думку найголовнішими порадами, які варто розглянути в першу чергу одразу після заручин! Всі вони зібрані на основі історій реальних наречених, всіх тих хто планував та зараз планує своє весілля!

02b2d4cf8a194f4dee952f2ed3604367

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.Бюджет!

Отже Ви повідомили радісну новину батькам та найближчим друзям, і перше що потрібно обговорити це бюджет! Ви звичайно не повинні це робити одразу ж на наступний день, проте це варто обговорити перш ніж розпочати будь які дії з планування весілля і безумовно перш ніж щось для нього купувати. Для того щоб Вам буле простіше дайте відповідь на наступні питання – Хто буде оплачувати весільні витрати? Ви чи Ваші батьки? І на яку суму Ви чи Вони розраховуєте? Так Вам буде легше в майбутньому планувати наступні дії по організації ідеального свята!

2. Список гостей!

Ви та Ваша половинка повинні скласти перелік тих гостей , яких Ви б хотіли запросити в першу чергу. Це також потрібно зробити окремо і Вашим батькам ( особливо якщо саме вони оплачують святкування). Повірте мені, що складені списки не стануть остаточними та будуть коригуватися ще безліч разів. Це звичайно буде важко, особливо коли у Вас багато друзів , колег по роботі і дорогої родини. Проте пам’ятайте, чим більше гостей, тим більше витрат Ви понесете! І якщо у Вас обмежений бюджет доведеться врізати витрати на додаткові послуги, такі як фото, відео, декор та ін.

e3aa50c8f0d23104fb792b89a0fb100c

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Місце святкування!

Увага: особисто для мене це була найважча та найбільш напружена частина планування весілля. Дуже важко знайти ідеальне місце, що відповідає усім необхідним критеріям, а саме бюджету, необхідній кількості гостей, смачному меню , хорошій музиці… І будьте готові, що запланований Вами заклад буде зайнятий на потрібну Вам дату. Ось чому я завжди раджу не робити одразу прив’язку до певних чисел в календарі, а обрати для початку конкретний місяць. Це дозволить Вам почуватися вільніше та мати таким чином можливість обрати незаброньовану дату у ресторані Вашої мрії.

4. Стиль весілля!

Дозвольте повторитись! Подумайте про стиль Вашого весілля! Не купуйте нічого заздалегідь, адже Ви можете передумати і даремно витратити свої кошти. Просто почніть розглядати фото, читати весільні блоги, подивіться навколо себе, адже Ваш весільний стиль повинен відображати Вас, та все що Ви любите!

cffc68309fd5fd12f65f08c90bce2c3e

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Видихніть і заспокойтеся!

Після того, як Ви визначилися із бюджетом, списком гостей, місцем проведення (а отже і датою весілля), можливими варіантами стилю весілля, можна трішки призупинися і заспокоїтись ( ну це залежить від того як далеко дата Вашого весілля). Часу на підготовку Вам точно вистачить!

А ми в свою чергу завдяки досвіду та великої любові до справи зробимо підготовку до Вашого свята ідеальною та приємною! А результат перевершить усі Ваші сподівання!
Зателефонуйте або напишіть і ми втілимо Ваші мрії у життя!

067 135 70 09

shampan.decor@gmail.com