Весільні тренди 2016 року

З кожним роком наречені прагнуть чогось оригінальнішого та стають сміливішими при виборі свого унікального весільного стилю.

2016 рік не стане винятком, і у даній статті ми хочемо поділитися з Вами найцікавішими на на нашу думку весільними трендами на цьогорічний весільний сезон.

o6z8SiyrDQI

 

Мідь.

Використання відтінку міді не є новим, проте елементи з міді дуже стрімко входять у весільний декор. Від прикрас на гостьові столи до оформлення торту. Можна з впевненістю сказати що мідь замінить золото, фаворита останніх років !

gGAJe-8fzow

Кольорові весільні сукні.

Про такі сукні ми вже неодноразово згадували у статтях блогу.Наречені все впевненіше змінюють усі можливі відтінки білого , кремового та пудри на відважні та одночасно яскраві візерунки.

Саме кольоровий принт є одним з найголовніших трендів цього року.

ngbbpJwiU9Q

Еко весілля.

Багато зелені це завжди красиво, проте у даному випадку це ще й може бути і не дорого. Велике листя, плющ, папороть, сезонні трави можна використовувати як оформлення будь якої із зон на весіллі.

cZjsD7HCEIg

Весілля “offline”.

На сьогоднішній день соцмережі набрали шаленої популярності. І на весіллях на нашу думку уваги до гаджетів забагато.

Звичайно є весілля на яких це підтримується, вигадується відповідний хештег і гості разом з молодими радо роблять селфі та безліч інших фото.

Проте якщо Ви все таки не хочете побачити своє не зовсім вдале фото в соцмережах то зробіть своє весілля “offline” . Ми і так кожен день “разом” з Інтернетом!

kdxNN6E9Mv4

Інтерактивні зони.

Це свого роду унікальні зони розваги для Ваших гостей. І додаткові зусилля для їх створення повністю себе виправдовують. Адже ваші гості будуть приємно вражені особливою увагою до них з Вашої сторони.

Це може бути коктейль бар, зона для селфі, окрема ігрова кімната для гостей, піца-буфет, сирний стіл та ін. Варіантів може бути безліч!