Весільні стилі

Весільні стилі

Як Ви думаєте, яке питання ми отримуємо від молодят найчастіше?
Як зробити своє весілля особливим? Таким , щоб відрізнялось від весілля друзів і родичів?
В такому випадку ми завжди пропонуємо парі обрати певний стиль або тематику, що найбільш їм близька і цікава.
Нареченим завжди важко зразу оприділитись тому ми розмістили ТОП найбілш популярних весільних стилів, що будуть модними та актуальними у 2015 році.
Сподіваємось, це допоможе Вам визначитись та уявити свій найкращий день у житті!
Звертайтесь до нас і ми разом створимо Ваше незабутнє свято!
Пам’ятайте! Ваша пара особлива і Ви можете обрати такий стиль, який не входить у ТОП та притаманний лише Вам, а ми з радістю Вам у цьому допоможемо!

?

РУСТІК

Дерево, мішковина, мереживо, сіно, багато свічок яблука і навіть банки з варенням. Ось коротенький список елементів такого весілля. Природні і нейтральні кольори, польові квіти і домашній затишок, це особливості стилю Рустік.

style2

ЕЛЕГАНТНА КЛАСИКА

Напевне даний стиль потребує найменшого опису, адже характерні для нього деталі та елеменим знайомі майже кожному. Вишуканий посуд та флористичні композиції, витримана кольорова гамма.

style3

ШЕББІ ШИК

Стиль мрійливих та романтичних натур. Ніжні пастельні кольори, багато світла та ніжності, яка проглядається в усіх елементах весілля.

style4

ВІНТАЖ

Один з стилів, що напевне ніколи не виходить з моди і набуває все більшої популярності. Однозначно для пари , що любить старовину, романтичної та унікальної.

style5

МОДЕРН

Даний стиль можна назвати стилем сучасності та стилем міста. Мінімальний та витриманий декор. Кольорова палітра достатньо стримана , допускається лише невеличкі яскраві акценти. Таке весілля для пари, що не боїться експерементувати та бути в центрі подій.